محل تبلیغات شما
هر روز نوآوری جدیدی در فن آوری ایجاد می کند و فقط بهتر می شود. دنیای چاپ همچنین برخی پیشرفت های واقعی را ایجاد کرده است. تکنیک های چاپ با یکدیگر متفاوت هستند ، زیرا صنایع تصمیم می گیرند که یکی از آنها متناسب با نیاز آنها باشد.

پیشرفت های چاپ دیجیتال

این پیشرفت ها به دلیل نوآوری و فناوری بهتر انجام شده است. بررسی برنامه های کاربردی تصاویر ، بسته های انطباق پذیر و برنامه های پیشرفته چاپ جریان جوهر همه در دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته اند. به عنوان مثال ، بررسی برنامه های کاربردی تصاویر که در آن از موتورهای چاپ تک پاس استفاده شده است ، جوهر مهم به نظر می رسد.

چاپگرها همچنان به دنبال جوهرهایی هستند که قطعات آن در حالت مایع در چاپ چاپ وجود داشته باشد. با این حال ، آنها در یک فلش روی بستر خاص خشک می شوند. برداشتن لکه ، مردن و سرریز ممکن است به سرعت اتفاق بیفتد ، به همین دلیل درمان سریع آن بسیار ضروری است. جوهرهای شافت الکترونی می توانند به آن اهداف چاپی خاص دست یابند.

چاپ دیجیتال

این نوع چاپ برای تایپوگرافی ، جزئیات و پروژه های تطبیق رنگ بسیار مناسب است. چاپ دیجیتال در واقع یک روش چاپی است که از پوشش استفاده می کند. این مرکب شامل جوشی نیست که به جای آن روی کاغذ قرار می گیرد ، جذب می شود و به صفحات کف نیاز ندارد. در واقع به این معنی است که آنها می توانند سبک های شخصی را که ممکن است به راحتی و با هزینه کمتری اطلاعات متفاوتی داشته باشند بپذیرند. کیفیت به دلیل ابتدای کار به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

ورق چاپ

چاپ افست از صفحاتی استفاده می کند که به عنوان بخشی از روش چاپ برای سایه زدن ساخته شده اند. این روش هنوز هم به طور منظم از استراتژی چاپ استفاده می شود و اغلب لیتوگرافی متعادل نامیده می شود. دو نوع چاپ افست به نام Sheet-fed وجود دارد که در آن ورق های منفرد به چاپگر تشویق می شوند. مورد دوم Web Offset است. از افست وب برای چاپ از رول های بزرگ استفاده می شود و می توان از آن برای تحویل سریع مقادیر زیادی از مواد چاپی استفاده کرد. چند فعالیت ممکن است فقط شامل 2 رنگ باشد ، بعضی ممکن است از یک فرآیند استاندارد سایه زنی 4 CMYK استفاده کنند. موارد دیگر می توانند به میزان قابل توجهی بیش از آن نیاز داشته باشند ، زیرا ادعا می شود که رنگ های لکه ای ، لاک ها و مجموعه ای از پوشش ها به همین ترتیب در دسترس هستند.

گالری عکس بک لایت

بک لایت یا بک لیت؟

تابلو بک لایت چیست؟

چاپ ,های ,، ,استفاده ,پیشرفت ,داشته ,می شود ,استفاده می ,ممکن است ,می کند ,پیشرفت های

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بلوچكاره (قوم کوچ) اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها Jesus's game صنعت برق بیوثاوار Power Industy BiotSavart Cathy's notes reitijelbo شمس الشموس _ پایگاه امام رضا (علیه السلام) Daniel's page bereavement Clarence's receptions